Obrączkowa akcja 2018!

Z wielką radością informujemy, że przekroczyliśmy półmetek naszej obrączkowej zbiórki.
Do dnia 15 grudnia udało nam się zebrać środki na zakup 250 obrączek typu ELSA, które zostaną wykonane przed rozpoczęciem obrączkowania. Nie oznacza to jednak zakończenia naszej wielkiej akcji. Zachęcamy do przyłączenia się i zakupu drugiego typu obrączek- zielonych znaczników oraz towarzyszących im obrączek aluminiowych. Takich zestawów potrzebujemy jeszcze co najmniej 250 sztuk. W roku 2018 planujemy zaobrączkować na terenie powiatu siedleckiego, co najmniej 500 młodych bocianów.
Jak co roku będziemy obrączkować na przemiennie (wszystkie młode z jednego gniazda obrączkami ELSA, a z kolejnego zestawem obrączka zielona i metalowa).
BARDZO PROSIMY O WSPARCIE NASZEGO PROJEKTU!!!.
Każdy, kto wesprze zakup chociaż jednej obrączki, będzie mógł nadać imię swojemu boćkowi i otrzymać specjalny certyfikat.
W roku 2017 ponad 450 osób nadało imiona swoim boćkom i niektóre już są odczytane (w bieżącym sezonie dokonaliśmy 92 odczytów obrączek założonych bocianom w latach poprzednich).
Osoby chcące nam pomóc prosimy o e-maila NA ADRES:
ekogrupa@o2.pl lub telefon 604 261 281
Środki na zakup obrączek można przekazywać RÓWNIEŻ bezpośrednio na konto naszej organizacji, które znajduje się w zakładce kontakt.: koniecznie z dopiskiem: działalność statutowa- obrączki!